Vreme na Golteh:
Rezervirajte
2  rooms,  4, adults,  3  child
+ dodaj sobo
Thank you
Kontaktirali vas bomo v najkrajšem možnem času.
Napaka na serverju!
Prosimo, poskusite kasneje.
Napaka!
Rezervirajte učitelja

Delo na Golteh

Pridružite se nam

  • Maja Kokalj
    Maja Kokalj
    Vodja wellness centra
  • Tomaž Pečnik
    Tomaž Pečnik
    Vodja kuhinje
  • Kristina Suhadolnik
    Kristina Suhadolnik
    Vodja prodaje in marketinga
  • Simon Cecelja
    Simon Cecelja
    Vodja tehničnega sektorja

      Postanite del ekipe Golte! Preverite, katera prosta mesta so trenutno na voljo in nam pošljite življenjepis, skupaj z motivacijskim pismom.

      V raznolikem, a dobro povezanem kolektivu se potrudimo, da je vsak delovni dan prav posebno doživetje. Z delovno vnemo in pozitivno energijo na čudoviti gorski lokaciji poskrbimo za prijetno vzdušje gostov in vseh zaposlenih.

      Zaposlitev

      Kozmetičarka v wellness centru
      Vaše aktivnosti pri nas:
      -izvajanje vseh vrst in tehnik ročnih masaž ter ostalih storitev za oblikovanje in nego telesa/obraza
      -skrb za red in čistočo v vseh prostorih wellnessa
      -delo na recepciji (sprejem gostov, informiranje, delo z računalnikom)

      Pričakujemo:
      -končano srednjo, poklicno ali višjo šolo
      -izkušnje z izvajanjem več vrst masaž in tehnik
      -znanje vsaj 1 tujega jezika
      -komunikativnosti, pozitivna naravnanost, prijaznost in veselje za delo z ljudmi
      -energičnost, samoiniciativnost, motiviranost, prilagodljivost

      Ponujamo:
      -zaposlitev za določen čas (možnost dogovora: polovičen delovni čas)
      -prijetna delovna atmosfera
      -vključitev v mlad in motiviran tim

      Življenjepis in predstavitveno pismo pošljite na wellness@golte.si ali se prijavite preko spodnjega obrazca.
      Receptor/ka
      Zaposlimo sodelavca/ko na delovno mesto “Receptor/ka”.

      Delovno mesto bo zajemalo delo na recepciji hotela, ki vključuje sprejem gostov, skrb za potrebe gostov, sprejem telefonskih klicev, podporo zaposlenim, skrb za pošto, oblikovanje dokumentacije in druga administrativna dela.
      Pogoj je znanje angleškega jezika, znanje drugih jezikov je prednost.

      Življenjepis pošljite na urska.planinc@golte.si ali se prijavite preko spodnjega obrazca.
      Sobarica/čistilka
      Za določen čas zaposlimo sobarico/čistilko za delo v hotelu.
      Zagotavljamo redno plačilo.

      Želena natančnost in redoljubnost.

      Oskrbnik Mozirske koče
      Podjetje Golte upravlja z Mozirsko kočo na Golteh, zato k sodelovanju vabi oskrbnika ali oskrbniški par oz. vse, ki bi se radi pridružili oskrbniški ekipi pri delu na koči. Koča je odprta vse dni v tednu, skozi vse leto.

      Od oskrbnika pričakujemo:
      - gospodarno vzdrževanje koče in skrb za okolico,
      - poznavanje HACCP sistema,
      - poznavanje dela z blagajno,
      - vodenje evidence materiala,
      - delovne izkušnje,
      - poznavanje okoliških poti in gora,
      - upoštevanje smernic PZS,
      - prijaznost do gostov,
      - sodelovanje s podjetjem Golte ter z organi planinskega društva.

      Vlogo s krajšim življenjepisom (predvsem o dosedanjem delu oz. dejavnostih) in strategijo v zvezi z delom in razvojem koče pošljite najkasneje do 04.03.2018 na naslov Golte d.o.o., Radegunda 19c, 3330 Mozirje ali po elektronski pošti na urska.planinc@golte.si . Prijavite se lahko tudi preko spodnjega obrazca.

      Na razpis se lahko prijavijo pravne in fizične osebe. S kandidati, ki bodo v največji meri izpolnjevali razpisnim pogojem, bodo pred dokončno izbiro opravljeni osebni razgovori, na katerih bodo seznanjeni tudi o vseh podrobnostih in pogojih dela in sodelovanja.

      Kuhar/ica
      Radi ustvarjate v kuhinji in z veseljem pripravljate okusne jedi?
      Hotel Golte v svoj uspešen kolektiv vabi kandidata/kandidatko.

      Vaše delo bo obsegalo:
      • priprava jedi v ponudbi in jedi po naročilu
      • skrb za kakovost in ustreznost hrane
      • skrb za red in čistočo v kuhinji
      • izvajanje HACCP standardov ter standardov s področja gostinstva
      • druga dela po navodilih nadrejenega.

      • zaključeno srednjo gostinsko šolo, smer kuhar
      • vsaj tri leta izkušenj
      • samostojnost
      • motiviranost za delo
      • odgovornost in zanesljivost
      • sistematičnost in organiziranost
      • doslednost in natančnost
      • željo po pridobivanju novih znanj in srečevanju z novimi izzivi
      • pripravljenost na dvoizmensko delo
      • veselje do kuhanja.

      Delovnik: izmensko delo

      Nudimo vam:
      • zaposlitev za določen čas (s 3-mesečnim poskusnim delom)
      • zaposlitev za polni delovni čas
      • izmensko delo
      • urejeno delovno okolje, ki nudi možnost pridobivanja novih znanj in veščin
      • redno plačilo

      Natakar/ica
      V svoje vrste vabimo natakarja oz. natakarico: zaposlitev ali študentsko delo.

      Opis delovnega mesta:
      • sprejem in strežba gostov
      • komunikacija z gosti
      • izstavitev računov in obračun blagajne na koncu izmene
      • skrb za čistočo in
      • urejenost delovnega okolja

      • najmanj III. stopnjo izobrazbe
      • zaželeno 1 leto delovnih izkušenj
      • natančnost in vestnost pri delu
      • osebna urejenost in
      • veselje za delo z ljudmi

      Pošljite prijavo
      Izberite najboljše

      Nastanitve

      Ta spletna stran uporablja piškotke.
      Piškotke uporabljamo, da bi vam omogočili nemoteno in prijetno uporabniško izkušnjo. Z nadaljnjo uporabo te spletne strani se strinjate z našo politiko piškotkov.