Vreme na Golteh:
Rezervacija
Rezervacija
2  rooms,  4, adults,  3  child
+ dodaj sobo
Thank you
Kontaktirali vas bomo v najkrajšem možnem času.
Napaka na serverju!
Prosimo, poskusite kasneje.
Napaka!
Rezervirajte učitelja

Ekipa Golte

To smo mi

  • Maja Kokalj
    Maja Kokalj
    Vodja wellness centra
  • Tomaž Pečnik
    Tomaž Pečnik
    Vodja kuhinje
  • Kristina Suhadolnik
    Kristina Suhadolnik
    Vodja prodaje in marketinga
  • Simon Cecelja
    Simon Cecelja
    Vodja tehničnega sektorja

      Postanite del ekipe Golte! Preverite, katera prosta mesta so trenutno na voljo in nam pošljite življenjepis, skupaj z motivacijskim pismom.

      V raznolikem, a dobro povezanem kolektivu se potrudimo, da je vsak delovni dan prav posebno doživetje. Z delovno vnemo in pozitivno energijo na čudoviti gorski lokaciji poskrbimo za prijetno vzdušje gostov in vseh zaposlenih.

      Zaposlitev

      Oskrbnik na Mozirski koči
      Podjetje Golte upravlja z Mozirsko kočo na Golteh, zato k sodelovanju vabi oskrbnika ali oskrbniški par oz. vse, ki bi se radi pridružili oskrbniški ekipi pri delu na koči. Koča je odprta vse dni v tednu, skozi vse leto.

      Od oskrbnika pričakujemo:
      - gospodarno vzdrževanje koče in skrb za okolico,
      - poznavanje HACCP sistema,
      - poznavanje dela z blagajno,
      - vodenje evidence materiala,
      - delovne izkušnje,
      - poznavanje okoliških poti in gora,
      - upoštevanje smernic PZS,
      - prijaznost do gostov,
      - sodelovanje s podjetjem Golte ter z organi planinskega društva.

      Vlogo s krajšim življenjepisom (predvsem o dosedanjem delu oz. dejavnostih) pošljite najkasneje na naslov Golte d.o.o., Radegunda 19c, 3330 Mozirje ali po elektronski pošti na urska.planinc@golte.si. Prijavite se lahko tudi preko spodnjega obrazca.

      Na razpis se lahko prijavijo pravne in fizične osebe. S kandidati, ki bodo v največji meri izpolnjevali razpisnim pogojem, bodo pred dokončno izbiro opravljeni osebni razgovori, na katerih bodo seznanjeni tudi o vseh podrobnostih in pogojih dela in sodelovanja.
      Specialist za rezervacije m/ž
      Naloge in odgovornosti:
      - sprejemanje rezervacij po telefonu ali elektronski pošti
      - priprava in izdelava ponudb
      - telefonska in elektronska komunikacija z gosti in strankami
      - vnašanje rezervacij v PMS
      - dnevna kontrola prijav, odjav in neprihodov
      - delo in komunikacija z OTA
      - priprava in izdelava predračunov
      - priprava in izdelava poročil

      Pričakujemo:
      - najmanj 3-letne izkušnje na enakem ali podobnem področju (recepcija)
      - izkušnje s PMS
      - izkušnje s CRM
      - odlično pisno in govorno znanje slovenščine, angleščine in hrvaščine
      - odlično računalniško pismenost

      Ponujamo:
      -zaposlitev za določen čas z možnostjo zaposlitve za nedoločen čas
      - urejeno delovno okolje
      - delo v prijetnem kolektivu
      - redno plačilo

      Življenjepis pošljite na kristina.suhadolnik@golte.si ali se prijavite preko spodnjega obrazca.
      Natakar/ica
      V svoje vrste vabimo natakarja oz. natakarico: zaposlitev ali študentsko delo.

      Opis delovnega mesta:
      • sprejem in strežba gostov
      • komunikacija z gosti
      • izstavitev računov in obračun blagajne na koncu izmene
      • skrb za čistočo in
      • urejenost delovnega okolja

      • najmanj III. stopnjo izobrazbe
      • zaželeno 1 leto delovnih izkušenj
      • natančnost in vestnost pri delu
      • osebna urejenost in
      • veselje za delo z ljudmi

      Življenjepis pošljite na urska.planinc@golte.si ali se prijavite preko spodnjega obrazca.
      Kuhar/ica
      Radi ustvarjate v kuhinji in z veseljem pripravljate okusne jedi?
      Hotel Golte v svoj uspešen kolektiv vabi kandidata/kandidatko.

      Vaše delo bo obsegalo:
      • priprava jedi v ponudbi in jedi po naročilu
      • skrb za kakovost in ustreznost hrane
      • skrb za red in čistočo v kuhinji
      • izvajanje HACCP standardov ter standardov s področja gostinstva
      • druga dela po navodilih nadrejenega.

      • zaključeno srednjo gostinsko šolo, smer kuhar
      • vsaj tri leta izkušenj
      • samostojnost
      • motiviranost za delo
      • odgovornost in zanesljivost
      • sistematičnost in organiziranost
      • doslednost in natančnost
      • željo po pridobivanju novih znanj in srečevanju z novimi izzivi
      • pripravljenost na dvoizmensko delo
      • veselje do kuhanja.

      Delovnik: izmensko delo

      Nudimo vam:
      • zaposlitev za določen čas (s 3-mesečnim poskusnim delom)
      • zaposlitev za polni delovni čas
      • izmensko delo
      • urejeno delovno okolje, ki nudi možnost pridobivanja novih znanj in veščin
      • redno plačilo

      Sobarica
      Za določen čas zaposlimo sobarico/čistilko za delo v hotelu.
      Zagotavljamo redno plačilo.

      Želena natančnost in redoljubnost.

      Pošljite prijavo
      Izberite udobje gorskega resorta

      Nastanitve

      Ta spletna stran uporablja piškotke.
      Piškotke uporabljamo, da bi vam omogočili nemoteno in prijetno uporabniško izkušnjo. Z nadaljnjo uporabo te spletne strani se strinjate z našo politiko piškotkov.