Zaposlitev

Aktualni zaposlitvene priložnosti  v podjetju Golte d.o.o.

NATAKAR

Delovne naloge bodo:

  • strežba hrane in pijače,
  • blagajniško poslovanje,
  • skrb za urejen izgled gostinskega obrata,
  •  sodelovanje pri pripravi obrokov,
  • čiščenje delovne površine in delovnih sredstev,
  • delitev hrane.

Delo je 2-izmensko, ob vikendih in ob povečanem obsegu dela.

Pričakujemo:

  • izkušnje podobnih delovnih mestih,
  • veselje do dela in timskega dela,
  • komunikativnost, urejenost,
  • ustrezna profesionalna izobrazba in znanje saj enega tujega jezika,
  • vozniški izpit B kat..

Nudimo:

  • razvoj v naprednem in uspešnem podjetju,
  • primerno in redno plačilo.

Vaše prijave z življenjepisom in dokazili sprejemamo na naslov: Golte d.o.o, Radegunda 19 c , 3330 Mozirje ali v elektronski obliki na mail: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.  Za dodatne informacije lahko pokličete na telefon: 051/354-809

KUHAR

  • samostojna priprava toplih in hladnih obrokov ter priprava dodatne ponudbe,
  • priprava jedi à la carte,
  • priprava najrazličnejših enolončnic,
  • skrb za kvaliteto živil in pravilno shranjevanje,
  • urejenost delovnega okolja.

  • najmanj 3leta delovnih izkušenj,
  • pričakujemo človeka, ki takoj "prime za kuhalnico in kuha",
  • ustrezna strokovna izobrazba.
  • vozniški izpit B kat.,

Nudimo:

  • Delovno razmerje za določen čas, z možnostjo zaposlitve za nedoločen čas.
  • možnost dela preko s.p.-ja

 Vaše prijave z življenjepisom in dokazili sprejemamo na naslov: Golte d.o.o, Radegunda 19 c , 3330 Mozirje ali v elektronski obliki na mail: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate. . Za dodatne informacije lahko pokličete na telefon: 051/354-809

ŽIČNIČAR, STREŽNIK, SPREVODNIK

Za zimsko sezono iščemo osebe za delo na žičniških napravah. Vloge za zaposlitev pošljite na Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate. .

ORGANIZATOR WELLNESS STORITEV  (1 oseba)

Zahtevana stopnja izobrazbe: IV
Delovne izkušnje: 6 mesecev
Čas zaposlitve: določen čas z možnostjo podaljšanja

Opis delovnega mesta:
-          Organiziranje obratovanja velnesa
-          Odgovornost za ohranjanje reda in čistoče v celotnem komplesku
-          Spremljanje stanja zalog in posredovanje potreb nadrejenemu
-          Izvajanje masaž
-          Svetovanje v fitnesu in pri savnanju
-          Ostala opravila po nalogu nadrejenega

dodatne informacije: 03 839 11 00, Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.

Kandidat ali kandidatka naj pošlje prijavo z življenjepisem na zgornji naslov.

Zimska doživetja

Preživite dan sredi zimske idile. Izkorisite dan za neizmerne užitke na 12 km urejenih smučarskih prog, ki so pravi raj za ljubitelje zimskih aktivnosti. Prostranost smučarskih tterenov zagotavlja adrenalin in pravi užitek za smučarje in deskarje, otroški poligon pa poskrbi za veselje najmlajših. Zasnežena narava privablja tudi številne ljubitelje turnega smučanja in teka na smučeh.

Wellness na smučišču

Le kaj bi se po celodnevni smuke želeli bolj kot blagdejno sprostitev. Tik ob smučišču, v hotelu Golte, si proviščite popolno mero razvajanja. Eden najsodobnejših in najlepših wellness centrov nudi masaže, sprostitev v savnah in masažnih bazenih. Prepustite se prijetnemu potovanju v svet čutnih užitkov.

Poslovni turizem

Na Golteh je poslovno dogajanje neločljivo povezano z vsem, kar ponuja neokrnjena narava. Ob sodobnih kongresnih prostorih je na voljo bogata izbira najrazličnejših aktivnosti v sklopu hotela in v okolici: smučanje, tekmovanja, kolesarjenje, plezanje, pohodništvo, spust s kajaki ali rafti, paintball, skok s padalom in še veliko več.

Zabava in dogodki

Dobro voljo in veselje vselej delimo z obiskovalci Golte na najrazličnejših lokacijah. Po končani smuki pridite na Apreski zabavo, spoznavajte kulinarične zgodbe, zaobljubita si zvestobo v Alpskem vrtu, praznujte s prijatelji v restavraciji z razgledom. Naša prednost je raznolikost, ki jo želimo deliti z vami.

Ta spletna stran uporablja piškotke. Piškotke uporabljamo, da bi vam omogočili nemoteno in prijetno uporabniško izkušnjo. Z nadaljnjo uporabo te spletne strani se strinjate z našo politiko piškotkov.

Sprejmi in nadaljuj.