Vreme na Golteh:
Rezervirajte

2  rooms,  4, adults,  3  child
+ dodaj sobo

Thank you

Kontaktirali vas bomo v najkrajšem možnem času.

Napaka na serverju!

Prosimo, poskusite kasneje.

Napaka!

Rezervirajte učitelja

Kariera na Golteh

Pridružite se nam ...

  • Luka Paulič
    Luka Paulič
    Direktor
  • Kristina Suhadolnik
    Kristina Suhadolnik
    Marketing in prodaja (Vodja prihodkov)
  • Iztok Kolenc
    Iztok Kolenc
    Vodja gostinstva
  • Anja Pukart
    Anja Pukart
    Vodja nastanitev

... in postanite del ekipe Golte! V raznolikem, a dobro povezanem kolektivu se potrudimo, da je vsak delovni dan prav posebno doživetje. Z delovno vnemo in pozitivno energijo na čudoviti gorski lokaciji poskrbimo za prijetno vzdušje gostov in vseh zaposlenih.

Prosta delovna mesta

Sobarica
Opis delovnega mesta:
· čiščenje poslovnih, gostinskih in nastanitvenih prostorov (sob);
· pospravljanje in prezračevanje sob;
· kontrola oken, vodovodnih pip, luči, ventilatorjev in strojev;
· dnevno vzdrževanje talnih in steklenih površin ter omar;
· nameščanje higienskih pripomočkov v sobah in sanitarijah;
· vzdrževanje okrasnega rastlinja in cvetličnih nasadov v okolici hotela;
· odnašanje smeti in embalaže na za to določeno mesto;
· pomoč pri odstranjevanju snega in čiščenju zaledenelih površin pred in v okolici hotela;
· spremljanje stanj zalog in obveščanje vodje recepcije;
· ostala opravila po nalogu nadrejenega.
Žičničar (M/Ž)
Za čas zimske sezone 2017/2018 v svojo ekipo vabimo žičničarje - strojnike, strežnike, sprevodnike - za delo na žičniških napravah in smučišču.

Nudimo:
- pogodbo za določen čas za čas zimske sezone ali delo preko študentske napotnice;
- delo na terenu in v naravi, v prijetnem kolektivu;
- redno plačilo.

Krajši opis del in nalog:
- izvajanje obratovanja in nadziranje delovanja žičniških naprav;
- izvajanje manjših vzdrževalnih del, čiščenje in urejanje trase in postaj žičniških naprav;
- usmerjanje in informiranje smučarjev in drugih obiskovalcev;
- pomoč pri transportu prtljage gostov in materiala;
- sodelovanje pri drugih aktivnostih v turističnem centru.

Pričakujemo:
- prijaznost, urejenost, komunikativnost in prilagodljivost

Prijave pošljite do 15. 11. 2017 na simon.cecelja@golte.si
Več informacij: 051 354 805 (Simon Cecelja - vodja tehničnega sektorja)
MASER/KA v Wellnessu nad oblaki
Vaše aktivnosti pri nas:
-izvajanje vseh vrst in tehnik ročnih masaž ter ostalih storitev za oblikovanje in nego telesa/obraza
-skrb za red in čistočo v vseh prostorih wellnessa
-delo na recepciji (sprejem gostov, informiranje, delo z računalnikom)

-končano srednjo, poklicno ali višjo šolo
-NPK certifikat za maserja in izkušnje z izvajanjem več vrst in tehnik masaž
-znanje vsaj 1 tujega jezika
-komunikativnosti, pozitivna naravnanost, prijaznost in veselje za delo z ljudmi
-energičnost, samoiniciativnost, motiviranost, prilagodljivost

Ponujamo:
-zaposlitev za določen čas
-5 ali 6 delovnih dni v tednu
-prijetna delovna atmosfera
-vključitev v mlad in motiviran tim

Življenjepis in predstavitveno pismo pošljite na maja.kokalj@golte.si.
Za več informacij lahko pišete na zgornji mail ali pokličete na telefon 041/713-025.
Izberite najboljše

Nastanitve